Rady a tipy

Tipy na levné vánoční dárky

Přemýšlíte nad levnými vánočními dárky a nevíte si rady?
Využijte následující tipy, které nás zaujaly.

1. RUČNĚ VYTVOŘENÉ PŘÁNÍ Z FOTEK
Tento dárek potěší hlavně Vaše blízké. Najděte a naskenujte staré fotografie, pospojujte je do příběhů a doplňte o bubliny s textem. Za pár korun vytvoříte unikátní dárek, který je plný emocí.

2. POUKAZ NA SLUŽBU
Říkáte si, že poukazy dnes dává každý a co je na tom unikátního a levného? Zkuste darovat poukaz na služby, které ale zrealizujete Vy sám/sama. Nabídněte babičce mytí oken nebo generální úklid, svému partnerovi dobrou večeři, kterou pro něj vlastnoručně připravíte. Můžete vytvořit i celou knížku pou-
kazů a doporučujeme poslední poukaz nechat prázdný – na vlastní přání :-)

3. HEZKY BALENÉ DOMÁCÍ DOBROTY
Nic nepotěší tak jako dárkový košík plný vlastnoručně vytvořených arašídových cookies nebo originální domácí ochucený olivový olej s česnekem, rozmarýnem nebo chilli. Láska přeci prochází žaludkem.

4. VÝHERNÍ LOS
Výherní los je dárkem nejúpřímnějším. Darujete los v nízké hodnotě ale s vědomím toho, že obdarovaný může vyhrát statisíce korun. Navíc si můžete společně užít napínavé chvilky při slosování.

5. DÓZA S OSOBNÍMI VZKAZY
Oblíbené citáty, důvody proč milujete svou drahou polovičku, proč si ceníte svých rodičů, to vše jsou věci, které potěší vždy, když si na ně vzpomeneme. Darujte sklenici nebo box plný takových milých vzkazů. Vždy když na obdarovaného vlezou chmury, vytáhne si jeden lísteček, který mu zlepší náladu.

6. RUČNĚ VYROBENÉ SVÍČKY
Vyrobit vlastní originální svíčku je jednoduché. Dejte prostor své tvořivosti a zkuste, co zvládnete.