Každý den pomáháme našim klientům řešit jejich těžkou finanční situaci a nesplacené dluhy. Den bez dluhů je ale pro nás něco víc. Je to den, kdy můžeme díky našim zkušenostem pomoci úplně každému z široké veřejnosti. Kdokoli má možnost se na nás obrátit a svou situaci začít řešit.

Den bez dluhů má pro nás i osvětový charakter, chceme všem ukázat, že to jde a pokud se každý zvládne postavit situaci čelem a začne ji řešit, může se z dluhů dostat!

Takto pomáháme v různých podobách v České republice už 10. rokem.

Za tu dobu se na našich stáncích, které původně byly na nádražích a později na pobočkách Úřadu práce, vystřídaly tisíce lidí. Řešili svou situaci s našimi poradci nebo poradci našich partnerských organizací (například z Asociace občanských poraden, centra Rubikon, Poradny při finanční tísni a mnohých dalších), volali na bezplatnou telefonickou linku nebo nám psali přes kontaktní formulář.

Jsme rádi, že můžeme Den bez dluhů pro veřejnost pořádat a že existuje den nebo měsíc, který každému připomene, že do dluhů se může dostat každý, ale cesta ven z dluhů je tu také pro všechny.

Tým KRUK Česká a Slovenská republika

(pořadatelé akce Den bez dluhů)