Přípravy na čtvrtý ročník Dne bez dluhů vrcholí

Již počtvrté se bude konat v České republice mezinárodní vzdělávací akce Den bez dluhů. Veřejnost tak získá opět možnost zdarma se poradit o své finanční situaci a řešení dluhových problémů.

“V rámci letošního ročníku chystáme pro veřejnost stánky na vlakových nádražích velkých měst, kam se může každý přijít zdarma poradit o svých dluhových problémech. V loňském roce naše stánky navštívilo více jak 1 500 lidí. Každý bude mít možnost se poradit i na webových stránkách www.nasedluhy.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 800 123,” vysvětluje podrobnosti Markéta Fixová, tisková mluvčí Dne bez dluhů.

Informační stánky pro Den bez dluhů 2015 najdete na nádraží v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Ostravě, Olomouci, v Brně a na Masarykově nádraží v Praze.

  • Čtvrtek 12.11. – pátek 13.11.        14:00 – 18:00
  • Sobota 14.11.                                   8:00 – 12:00

“Pro návštěvníky Dne bez dluhů 2015 chystáme novinku v rámci nedělního programu, kdy budou v nejvíce zadlužených regionech vypraveny speciální jízdy historickými vozidly. Den bez dluhů se tak rozšíří i pro rodiny s dětmi, které budou mít možnost si nedělní program užít společně v odlehčeném duchu. V historických vozidlech budou naši poradci připraveni zodpovídat otázky ohledně dluhové a finanční problematiky,” představuje novinky v programu Markéta Fixová.

Jízdy historickou tramvají, autobusem nebo vlakem může veřejnost zažít v Ústí nad Labem, Ostravě, Plzni a Hradci Králové.

  • Neděle 15.11. 12:00 – 18.00

Více o detailním programu pro jednotlivá města najdete na webových stránkách www.nasedluhy.cz